بیمقدار: تولید و صنعت استان در دولت تدبیر و امید جان تازه گرفت

شهاب الدین بی مقدار در گفت و گو با نسل تدبیر، با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته در استان اظهار کرد: عملکرد دولت در استان آذربایجان شرقی در چهار سال گذشته در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و …قابل قبول و خوب بوده است.
وی با ورود به عملکرد دولت در بخش اقتصادی تاکید کرد: اکثر کارخانه های استان قبل از سال 92 تعطیل شده و یا نیمه تعطیل بودند، دولت تدبیر و امید پس از استقرار بااقدامات جهادی و انقلابی در این زمینه ازسال گذشته کارخانه های استان رونق یافته است.
وی ادامه داد: با تمهیداتی که در سال جاری برای کمک به واحدهای تولیدی از قبیل وام ها و… اندیشیده شده است انتظار می رود که تا پایان سال جاری واحدهای تولیدی از رکود خارج بشوند.
بیمقدار هم چنین با اشاره به اقدامات عمرانی این دولت در سال های اخیر اظهار کرد: یکسری پروژه های نا تمام از سال های ماقبل 92 باقیمانده بود که دولت تدبیر و امید با پیگیری های صورت گرفته با قوت در حال تکمیل پروژه هایی چون آزادراه تبریز-سهند، آزادراه تبریز-اهر و… می باشند.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت تدبیر و امید در بخش های اجتماعی وفرهنگی نییز اقدامات قابل توجهی انجام داده است به گونه ای که تبریز به عنوان شهر بدون معتاد متجاهر در کشور شناخته شده است که افتخار بزرگی برای این مرز و بوم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *